Bim’de satılan çikolatalar, gerek lezzetli yapısı, gerekse de uygun fiyatıyla tüketicilerin gündeminde yer alıyor. Bu nedenle Bim çikolata fiyatları 2024 yılı için merak ediliyor. Bim çikolataları olarak ifade edilen Buono çikolata fiyatını merak ediyorsanız, doğru adrestesiniz!

Bim çikolata fiyatı ne kadar? Sizler için detaylı olarak açıkladık. Bim çikolata çeşitleri oldukça fazla ve çeşitli markaların, lezzetlerin ve boyutların yer aldığı geniş bir seçenek sunar. Özellikle Bim Buono bol sütlü, sütlü, %60 bitter ve bademli çikolata fiyatları çokça araştırılıyor.

Bim bitter çikolata fiyatı ve daha fazlasına bu içerikten ulaşabilirsiniz. Bim Buono çikolata fiyatı 2024 yılında ne kadar? İşte yanıtı…

Bim Çikolata Fiyatları 2024 – GÜNCEL FİYAT LİSTESİ!

Bim Çikolata Fiyatı
Buono çikolata Bim adına üretim gerçekleştiren bir çikolata markasıdır. Bu nedenle Bim çikolata fiyatı için sadece Buono markasına yer verilebilir.

Bim çikolata fiyatları Buono markası özelinde şekilleniyor. Bim, müşterilere uygun ve rekabetçi seçenekler sunmaya devam ediyor. Bim çikolata fiyat listesi de bu doğrultuda oldukça gelişmiş seçeneklere sahip.

Bu, tüketicilerin farklı bütçe ve tercihlere sahip olduğu düşünüldüğünde önemli bir avantajdır. Ayrıca Bim, düzenli olarak güncellenen aktüel ürünler kataloglarıyla müşterilerine cazip indirimler ve kampanyalar sunarak çikolata alışverişini daha da ekonomik hale getirir. Bim çikolataları markalarına göre aşağıdaki tabloda listelenmiştir.

Bim çikolata fiyatları 2024 yılında Buono ve diğer markalar için şu şekildedir:

ÜrünFiyat
Bim Şekersiz Çikolata Fiyatları 100 GR37,50 TL
Buono Bitter Çikolata Fiyatı %85 100 GR37,50 TL
Bim Buono Bol Sütlü Çikolata Fiyatı 80 GR26,00 TL
Bim Tablet Çikolata Fiyatları Fındıklı 80 GR27,50 TL
Bim Çikolata Buono Sütlü Mini 33 GR12,50 TL
Bim Buono Bademli Çikolata Fiyatı %20 80 GR29,50 TL
Buono 80 GR Antep Fıstıklı Kare Çikolata37,50 TL
Buono 65 GR Katmer Boz Antep Fıstığı Beyaz Çikolata21,00 TL
Bitter Çikolata Bim Fiyatları 80 GR26,50 TL
Buono %60 Bitter Çikolata Fiyatları 80 GR26,50 TL
Bim Ülker Sütlü Çikolata Kare 60 GR19,50 TL
Topi Tanem Krispili Çikolata 120 GR34,50 TL
Topi Tanem Nohut Draje 80 GR34,50 TL
Bim’de Çikolata Ne Kadar? Tablo detayları…

Bim’de satılan çikolatalar ve fiyatları bu şekilde. Bim çikolata fiyatını detaylı bir şekilde açıklayalım…

Önerilen içerik: Bim Kola Fiyatları

1- Bim Bitter Çikolata Fiyatı

Bim çikolata bitter için oldukça önemlidir. Birçok kişi, sadece bitter çikolata için Buono markasını tercih edebiliyor. Bu anlamda Bim bitter çikolata fiyatını detaylıca incelemek gerekebilir.

Bim bitter çikolata, çikolata severler için keyifli bir tercih olan ve yoğun kakao tadıyla öne çıkan bir çikolata çeşididir.

Bim çikolata fiyatları bitter çikolatalar için oldukça uygundur. Özellikle acı bir kakao tadı almak isteyen kişiler, bu ürünleri tercih edebilir. Bim bitter çikolata ne kadar? İşte detaylar…

 • Buono Bitter Çikolata Fiyat %85 100 GR: 37,50 TL
 • Buono %60 Bitter Çikolata Fiyatı: 26,50 TL

2- Bim Bademli Çikolata Fiyatı

Bim çikolata fiyatları bademli için de incelenebilir. Bademli çikolata, birçok kişinin ilk tercihleri arasında. Bim Buono çikolata fiyatı 2024 yılında diğer çeşitlere göre biraz daha yüksek.

Bim Buono Bademli Çikolata, lezzetli bir atıştırmalık arayanların keyifle tükettiği bir çikolata çeşididir. Bu çikolata, içinde bütün badem parçaları barındırarak, bademin eşsiz lezzetini yoğun kakao ile birleştirir.

Bim bademli çikolata fiyatları şu şekildedir:

 • Buono Bademli Çikolata Fiyatı 80 GR: 29,50 TL

3- Bim Çikolata Fiyatları: Tablet Çikolatalar

Bim'deki Çikolatalar
Bim’deki çikolatalar, genellikle ucuz olması ve lezzetli olması nedeniyle tercih ediliyor. Tablet çikolata fiyatları ise gerek gramaj, gerekse de diğer özellikler bakımından alternatiflerine göre çok iyi avantajlar içerir.

Bim çikolata fiyatlarının bir diğer çeşidi tablet çikolatalar da gerçekleşiyor. Bim’de satılan çikolata çeşitleri arasında çokça tercih edilmese de yine de gramajının yüksek olması fiyat avantajı sağlar.

Bim’de tablet çikolata fiyatı güncel olarak aşağıdaki gibidir:

 • Bim tablet çikolata fiyatları 2024 yılında 80 GR için 26,00 TL – 29,50 TL’dir.

İlginizi çekebilir: Bim Su Fiyatları

4- Bim Buono Çikolata Fiyatı 2024

Bim’deki çikolatalar genel olarak çok seviliyor. Bunun sebebi, Buono markasının kaliteli ve uygun fiyatlı olmasıdır. Mini, tablet, kare, sütlü, bitter, fındıklı, bademli şeklinde çeşitleri vardır. Buono çikolata Bim fiyatları şu şekilde:

 • Bim çikolata fiyatları 12,50 TL ile 37,50 TL arasında değişmektedir.
 • Fiyatları etkileyen en önemli faktör malzeme çeşididir.
 • Buna göre miktar ve badem, fındık gibi malzeme ve unsurlar, fiyatı belirlemede etkilidir.

5- Bim Kare Çikolata Fiyatları

Bim kare çikolatalar, genelde 80 gramlık seçenekler için tanımlanıyor. Bim çikolataları içerisinde Buono markasının kare çikolataları çokça tercih ediliyor.

Her 80 gramlık ambalaj, içerisindeki malzemenin tadını ve çikolatanın yoğunluğunu bir araya getirerek tatlı çikolata deneyiminin muhteşem ahengini yaşatır.

Bim çikolata fiyatları 2024 yılında kare çikolatalar için şu şekildedir:

 • Bim Buono fiyatları 80 gramlık kare çikolatalar için 26,00 TL ile 37,50 TL arasındadır.

6- Bim Şekersiz Çikolata Fiyatı

Bim çikolata fiyatlarına şekersiz seçeneği ile devam edelim…

Bim Şekersiz Çikolata, tatlı bir lezzet arayışında olan ancak şeker tüketimini sınırlamak isteyenler için mükemmel bir alternatif sunar.

Bu çikolata çeşidi, geleneksel çikolatalardan farklı olarak, ilave şeker içermez ve tatlandırıcı olarak genellikle doğal tatlandırıcılar veya şeker alkolleri kullanılır.

Şekersiz çikolata, yoğun kakao tadı ve çikolata lezzetini korurken şeker içeriğini minimize eder, böylece düşük şekerli bir atıştırmalık sunar.

Bim’de Buono şekersiz çikolata fiyatları şu şekildedir:

 • Bim Şekersiz Çikolata Fiyatı 100 GR: 37,50 TL

Öneri içerik: Bim Emin Sucuk Fiyatları

7- Bim Antep Fıstıklı Çikolata Fiyatı

Buono Antep fıstıklı çikolata çeşitleriyle de tüketicilerin damak zevkine hitap eden bir markadır. Bim çikolata fiyatları araştırmasında kişiler, genellikle Buono markasının Antep fıstıklı çikolatalarını da merak etmektedir. Elbette Antep fıstığı pahalı olduğundan dolayı diğer çeşitlere göre çikolatasında da pahalılık söz konusudur.

Ancak diğer marketlerin Antep fıstıklı çikolata fiyatıyla karşılaştırıldığında Bim’in büyük avantaj sağladığını söyleyebiliriz.

Bim Antep fıstıklı çikolata fiyatları şu şekildedir:

 • Buono Antep Fıstıklı Tablet Çikolata Fiyatı 80 GR: 37,50 TL
 • Bim Buono 65 GR Antep Fıstıklı Beyaz Çikolata Fiyatları: 21,00 TL

Bim çikolata fiyatlarını bitter çeşitleri için özetleyelim…

Bitter Çikolata Bim’de Ne Kadar?

Bim Bitter Çikolata Fiyatları
Bim bitter çikolata fiyatları, A-101 ve Şok Market gibi önemli alternatif marketlerin çikolata ürünlerine göre çok daha lezzetli ve çok daha ucuzdur.

Bim Buono fiyatlarını inceledik. Şimdi Bitter çikolata Bim seçeneklerini ayrı olarak değerlendirelim.

Bim’de satılan çikolatalar, genel olarak miktara göre fiyatlanır. Buna göre 80 gr çikolatalar ve 100 gr çikolatalar aşağı yukarı aynı fiyattadır.

Bim çikolata fiyatları bitter için miktarına göre şu şekilde:

 • 80 GR Buono Bitter Kare Çikolata: 26,50 TL
 • 33 GR Bitter Mini Çikolata: 12,50 TL
 • 100 GR Bitter Buono: 29,50 TL

Buono Çikolata Fiyatları ve Kampanyaları

Bim marketlerinde Buono çikolata fiyatları ve kampanyaları düzenli olarak güncellenir. Böylece çeşitli dönemsel fırsatlar sunar. Müşteriler, bu kampanyaları takip ederek sevdikleri çikolataları daha uygun fiyatlarla temin edebilirler.

Buono çikolata, kaliteli bir tatlı deneyimi sunarken bütçeyi de düşünen müşterilere hitap eder. Bu nedenle, çikolata alışverişi yaparken hem lezzeti hem de fiyatı göz önünde bulundurmak isteyenler için Buono Çikolata, çekici bir seçenek olarak öne çıkar.

Bim çikolata fiyatları 2024 konusunda markalara değinelim…

Bim Çikolata Markaları ve Çeşitleri

Bim marketleri, çikolata severlerin damak tadına uygun geniş bir çikolata markaları ve çeşitleri yelpazesi sunar. Bu markaların ve çeşitlerin çeşitliliği, müşterilere tatlı bir keyif yaşatmayı amaçlar.

Bim raflarında, yerel ve ulusal üreticilerin çikolataları yanı sıra kendi markalarının olan “Buono” çikolataları da bulunur. Buono markası, farklı gramajlarda ve lezzetlerde çikolatalar sunar ve uygun fiyatları ile dikkat çeker. Aynı zamanda Buono, Bim çikolata fiyatları 2024 listesinde de en uygun seçeneği sunuyor.

Bim çikolata markaları şu şekilde:

 • Buono
 • Ülker
 • Topi Tanem
 • Eti
 • Nestle

Bim çikolata fiyatları, bu markaların ürünlerine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle fiyatları etkileyen en önemli faktörün marka olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir: Bim Emin Et Fiyatları

Bim’de Satılan Çikolata Çeşitleri Nelerdir?

Bim Çikolata Fiyatları 2024
Bim’deki çikolatalar, çeşitleri bakımından da ideal seçenekler sunar. Bitter, bol sütlü, kare, tablet, beyaz, antep fıstıklı, bademli çikolata gibi birçok seçeneği bulabiliyorsunuz.

Bim çikolata fiyatları çeşitlere göre de değişiklik gösterebilir. Bim’de satılan çikolata çeşitleri şu şekilde:

 • Bademli Çikolata: Çikolatanın içinde badem parçalarıyla zenginleştirilen bir lezzet seçeneği.
 • Fındıklı Çikolata: Fındık taneleri ile harmanlanmış çikolata, hem çıtır bir dokuya hem de fındık lezzetine sahiptir.
 • Sütlü Çikolata: Daha hafif bir tat arayanlar için ideal olan sütlü çikolata, kremsi ve tatlı bir lezzete sahiptir.
 • Bitter Çikolata: Yoğun kakao tadıyla öne çıkan bitter çikolata, daha az şeker içerir ve genellikle daha yoğun bir lezzete sahiptir.

Bu çeşitler dışında Bim marketlerinde zaman zaman farklı markaların çikolata çeşitleri de yer alabilir. Dolayısıyla, çikolata alışverişi yaparken çeşitli lezzet seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Bim çikolata fiyatları konusuna  ürünlerin kalitesi açısından bakalım…

İlginizi çekebilir: Migros Viski Fiyatları Güncel

Bim’de Satılan Çikolatalar: Bim Çikolataları Kaliteli Mi?

Bim marketlerinde satılan çikolatalar, genellikle kaliteli ve uygun fiyatlı alternatifler sunar. Bu çikolatalar, çeşitli lezzet seçenekleri ve farklı gramajlarda ambalajlarla müşterilere sunulur.

Kalite açısından, Bim markası olan “Buono” çikolataları, lezzetli ve uygun fiyatlı seçenekler sunan bir tercih olarak öne çıkar. Buono çikolatalar, farklı çikolata türlerinde (bol sütlü, bitter, fındıklı, bademli, beyaz, antep fıstıklı vb.) ve boyutlarda bulunur, bu da müşterilere geniş bir çikolata yelpazesi sunar.

Bununla birlikte, Bim marketlerinde bulunan diğer markaların çikolataları da çeşitli kalite seviyelerine sahip olabilir. Bazı çikolatalar ulusal veya uluslararası çikolata markalarının ürünleri olabilirken, diğerleri daha yerel veya özel üretim olabilir.

Kaliteyi belirlemek için ambalaj üzerindeki bilgilere ve markaya dikkat etmek önemlidir. Bim çikolata fiyatları 2024 listesine ek olarak çikolata sosuna da değinelim…

BONUS: Bim Çikolata Sosu Fiyatı

Bim çikolata sosu fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Daphne 128 Bitter 125 gr Çikolatalı Sos: 11,00 TL
 • Kent Boringer Topping 300 GR Çikolata Sosu: 35,00 TL

Son olarak Bim çikolata fiyatları ile ilgili sıkça sorulan sorulara değinelim.

Öneri içerik: Migros’ta Bira Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Bim çikolata fiyatları ile alakalı sıkça sorulan sorular şu şekilde:

Bim’de Buono ne kadar?

Bim’de çikolata fiyatları Buono markası ve ürünleri için 12,50 TL ile 37,50 TL arasında değişmektedir.

Bim çikolata fiyatı indirimde mi?

Bim çikolata çeşitleri arasında sıkça kampanya ve indirimler yapılmaktadır. Güncel olarak Bim Aktüel inceleyip, indirimleri takip edebilirsiniz.

Bim Buono çikolata kaç gram?

Bim Buono çikolatalar 33 GR, 65 GR, 80 GR ve 100 GR halinde satılmaktadır.

Buono kime ait?

Buono, Bim adına üretim gerçekleştiren, “Detay Gıda San. ve Tic. A.Ş. şirketine sahip bir çikolata markasıdır. Detay Gıda ise Altınmarka grubu bünyesinde yer alan bir şirkettir.

Buono sütlü çikolata kaç gram?

Buono sütlü çikolata çeşitlerinin 33 gram mini, 60 gr ve 80 gr seçenekleri bulunmaktadır.

Önerilen içerik: Bim Sosis Fiyatı

Bim çikolata fiyatları 2024 listesi hakkında düşüncelerinizi merak ediyoruz! Görüşlerinizi bizimle paylaşın, sayfamızda yayınlayalım.