Güncel Fiyatları Takip Edin

Bim Sosis Fiyatları 2024: Dana – Piliç Uzun Sosis (Tombik)

Sosis, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sıklıkla tüketilen işlenmiş et ürünlerinden birisidir. Enflasyon kaynaklı zamlar ise insanların uygun fiyatlı sosis ürünü aramasına neden oldu. Bim sosis fiyatları 2024 yılında bu nedenle çok önemlidir.

Bim’de sosis fiyatları, ilgili market zincirinin kendi markasıyla raflarda yerini aldığı çeşitler için oldukça uygundur. Tombik sosis fiyatı başta olmak üzere tüm alternatifleri değerlendireceğiz. Bim sosis fiyatı ne kadar? İşte yanıtı…

Bim Sosis Çeşitleri Nelerdir?

Bim Sosis Çeşitleri ve Fiyatı
Bim Sosis Çeşitleri ve Fiyatı

Bim sosis çeşitleri, temek olarak şekil ve et türüne göre sağlanmaktadır. Buna göre dana ve piliç sosis çeşitleri sıklıkla tüketilmektedir.

Bim sosis markaları ise aşağıdaki gibidir:

 • Tombik
 • Namet
 • Pınar
 • Torku
 • Aytaç

Bim sosis fiyatları, bu marka ve çeşitler itibariyle değişiklik gösterir. Şimdi fiyatları detaylı olarak inceleyelim…

Bim Sosis Fiyatları 2024: Güncel Liste

Bim sosis fiyatı Tombik markası için oldukça uygundur. Özellikle Bim Aktüel dönemlerinde indirimlerle birlikte piyasadaki en uygun fiyatlı sosisi bulabiliyorsunuz. Bim dana sosis fiyatlarını aşağıdaki tablodan takip edebilirsiniz.

Bim sosis fiyatları 2024’te Tombik, Torku ve Aytaç gibi markalara göre aşağıdaki gibidir:

Bim Tombik Sosis Fiyatı 500 GR Piliç55,00 TL
Bim Dana Uzun Sosis Fiyatları (Torku 220 GR)59,50 TL
Aytaç Kokteyl Sosis 750 GR Piliç94,50 TL
Banvit 1 KG Kokteyl Piliç Sosis Fiyatları (Bim)65,00 TL
Namet Dana Kokteyl Sosis 350 GR104,50 TL
Bim’de sosis fiyatı ne kadar?

NOT: Bim sosis fiyatları 28.03.2024 tarihi itibariyle güncellenmiştir.

Tabloya göre Bim piliç sosis fiyatı daha uygunken, dana sosis fiyatlarının da diğer market zincirlerine göre iyi ve uygun olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi Bim dana ve piliç sosis fiyatlarını detaylı bir şekilde analiz edelim.

Önerilen içerik: Bim Sucuk Fiyatları

1- Bim Tombik Sosis Fiyatı

Bim Tombik Sosis Fiyatları
Bim Tombik Sosis Fiyatları

Tombik işlenmiş et markası, Bim adına üretim gerçekleştiren bir marka olarak, ilgili markette çokça satın alınıyor. Bim sosis fiyatları denildiğinde de akla ilk olarak Tombik markası geliyor. Bim Tombik sosis fiyatı ne kadar? Sizler için güncel fiyatları inceledik.

Bim sosis fiyatı Tombik markasının piliç sosis çeşitleri için aşağıdaki gibidir:

 • Tombik 500 GR Piliç Sosis Fiyatları: 55,00 TL

2- Bim Uzun Sosis Fiyatları

Uzun sosis, özellikle ekmek arası sosis tercihinde bulunacak kişiler tarafından sıklıkla satın alınıyor. Bim Aktüel kampanyaları başta olmak üzere yılın farklı dönemlerinde uzun sosis fiyatlarında da indirimler yapılabiliyor. Torku markası, Bim’de uzun sosis çeşitleri arasında ön plana çıkıyor.

Bim uzun sosis fiyatları 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

 • Torku 220 GR Dana Uzun Sosis Fiyatı: 59,50 TL

3- Bim Piliç Sosis Fiyatları

Piliç sosis ise yaygın olarak tüketilen çeşitlerin başında gelmektedir. Bim’de sosis çeşitleri arasında da birçok markanın piliçten üretilmiş sosis ürünü yer alıyor. Bim sosis fiyatları piliç çeşitleri için ne kadar? İşte yanıtı…

Bim piliç sosis fiyatları şu şekildedir:

 • Aytaç 750 GR Kokteyl Piliç Sosis Fiyatı: 94,50 TL
 • Tombik 500 GR Piliç Sosis Fiyatı: 55,00 TL
 • Banvit 1 KG Kokteyl Piliç Sosis Fiyatları: 65,00 TL

İlginizi çekebilir: Bim Le Cola Fiyatı

4- Bim Dana Sosis Fiyatı

Bim Dana Uzun Sosis Fiyatları
Bim Dana Uzun Sosis Fiyatları

Dana etinden yapılmış işlenmiş ürünler arasında ise sosis çeşitleri çokça tercih ediliyor. Piliç sosislere göre biraz daha pahalı olan dana sosisler, Bim marketlerde alternatif diğer marketlere göre oldukça uygundur. Bim sosis fiyatları dana sosis için şu şekildedir:

 • Bim Dana Sosis Fiyatları (Torku 220 GR): 59,50 TL
 • Namet Dana Kokteyl Sosis 350 GR: 104,50 TL

BONUS: Bim Sosis Ekmeği Fiyatı

Bim sosis fiyatları 2024 listesini sizlerle paylaştık. Güncel fiyatlar, sürekli olarak değişebileceğinden dolayı düzenli olarak takip etmeniz önemlidir. Fiyatı Ne Kadar olarak sizlere güncel fiyatları sürekli olarak sağlıyoruz.

Ek olarak Bim sosis ekmeği fiyatına da değinelim. Bim’de sosis ekmeği olarak Ekmecik markasının sandviç ekmeği çeşitleri ön plana çıkmaktadır. Fiyatları ise şu şekilde…

Bim sosis ekmeği fiyatı 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

 • Ekmecik Sandviç Ekmeği 7×65 GR: 26,00 TL
 • Unlüx Gurme Susamlı Sandviç Ekmeği 4×100 GR: 31,00 TL

Önerilen içerik: Bim Et Fiyatları

Bim Sosis Fiyatı İncelemesi

Bim Sosis Fiyatları Güncel
Bim Sosis Fiyatları Güncel

Bim sosis fiyatı ne kadar sorusunu yanıtladık. Güncel fiyat listesinin markalara ve çeşitlerine göre değiştiğini net bir şekilde söyleyebiliyoruz. Ancak Bim sosis fiyatları 2023 – 2024 karşılaştırmasıyla fiyatları incelemek istiyoruz.

Fiyat analizi yapmadan önce Bim’in en uygun fiyatı sağladığını söylemek gerekiyor. Sosis çeşitlerinin kalitesi elbette başka bir konu ve daha detaylı araştırma gerektirir. Ancak ilgili ürünlerin gramaj ve fiyat bilgilerine baktığımızda Bim’den uygun fiyatlı alışveriş yapabileceğinizi görebiliyorsunuz.

Bim sosis fiyatı incelemesinde 2023 yılında fiyatların sürekli artış eğiliminde olduğunu söyleyebiliriz. Enflasyon kaynaklı olan zam gelişmeleri, et ürünlerinin tamamında olduğu gibi sosis fiyatının da artmasına neden oldu. Benzer şekilde Bim sosis fiyatları 2024 yılında da artışta olması bekleniyor.

Önerilen içerik: Bim Su Fiyatı Ne Kadar?

Bim Sosis Yorumları

Bim sosis çeşitleri, genel olarak kendi markası özelinde (Tombik) sağlanmaktadır. Bim sosisi satın almadan önce tüketici yorumlarını okumanız, kalite açısından bazı ipuçları verebilir. Bim sosis yorumlarından elde edilen bilgiler ise şu şekilde:

 • Bim’deki sosis ürünleri için olumlu ve olumsuz birçok yorum yapılmıştır.
 • Olumlu yorumlar, Tombik markasının 500 gramlık piliç sosis ürününün fiyatına göre oldukça kaliteli ve lezzetli olduğuna yöneliktir. Ayrıca fiyat uygunluğu da tüketicileri memnun etmiştir.
 • Olumsuz yorumlar ise şikayet sitelerinden yaptığımız incelemelerimize göre ağırlıklı olarak ürünün içeriğine yöneliktir. Tarihi geçmiş ürün, kokan ürün, içerisinde rengi değişmiş ürün gibi farklı şikayetler gerçekleşmiştir.

Olumlu ve olumsuz yorumların kişilere özel olduğunu, ürünler hakkında fikir vermesi amacıyla kullanılabileceğini, ancak nihai kararın kendi deneyimlerinize göre verilmesi gerektiğini söyleyelim.

Önerilen içerik: Migros’ta Viski Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Bim'de Sosis Fiyatları
Bim’de Sosis Fiyatları

Bim sosis fiyatları listesini sizlerle beraber inceledik. Bim’de sosis fiyatları, diğer marketlere göre oldukça uygundur. Aktüel dönemi kampanyalarıyla birlikte fiyatlar daha da iyileşmektedir. Şimdi konuyla ilgili sıkça sorulan soruları yanıtlayalım:

Bim sosis fiyatı listesi güncel mi?

Fiyatı Ne Kadar olarak tüm fiyat içeriklerinde olduğu gibi Bim sosis fiyatları listesinde de güncel fiyat bilgilerini sunuyoruz.

Bim’in sosis ürünü güzel mi?

Bim’deki sosisler, Tombik ve diğer bilinen markalara göre kalite, fiyat, ürün özelliği bakımından değişiklik gösterir. Ürünlerin lezzetli olup olmaması ise kişilerin damak zevkine göre değişiklik göstereceğinden dolayı bu konuda kesin bir şey söylemek doğru değildir.

1 Comment

 1. Bilinmeyen Biri

  Bim’den sosis almaya karar verdim, fakat internette güncel fiyatları bulamıyordum. Bim’de sosis fiyatlarını en güncel haliyle fiyatinekadar.net’te buldum. Teşekkür ederim!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir