Su, yaşamın vazgeçilmez bir parçasıdır ve her gün taze ve kaliteli suya erişim, sağlığımız için büyük önem taşır. Bim marketleri, müşterilerinin su ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli su markalarını ve ambalaj seçeneklerini sunar. Bim su fiyatı 2024 yılında bu nedenle çok önemlidir.

Bim su fiyatları, genel olarak marka ve miktara göre belirlenir. Bim marketlerinde bulunan su çeşitleri, farklı markaların ve ambalajların bir araya geldiği geniş bir yelpazede sunulur. Bim 5 lt su fiyatı 2024 yılında ne kadar? Sizler için açıkladık. İşte detaylar…

Bim Su Markaları

Bim marketleri, müşterilere kaliteli ve çeşitli su markalarını sunarak su ihtiyaçlarını karşılamada geniş bir yelpaze sunar. Bim’in raflarında yer alan su markaları arasında öne çıkanlar Assu, Sırma, Özkaynak ve Abant gibi tanınmış ve güvenilir markalardır.

Her biri kendi özel tadı ve ambalajıyla dikkat çeken bu markalar, müşterilere içme suyu konusunda geniş bir seçenek sunarlar. Bim su markalarını şu şekilde özetleyebiliriz:

 • Assu
 • Sırma
 • Özkaynak
 • Abant
 • Mila

Bim su fiyatı 2024 yılında bu markalara göre değişiklik gösteriyor. Genel olarak mağazalarda Assu markası yer alırken diğer markalar sınırlı şekilde bulunmaktadır. İşte Bim su fiyat listesi…

İlginizi çekebilir: Bim Buono Çikolata Fiyatları

Bim Su Fiyatı 2024 – GÜNCEL!

Bim Su Fiyatları
Bim Su Fiyatları

Bim su fiyatları, temel olarak miktar ve markaya göre belirlenir. Fiyatlar, marka ve ürün kalitesine göre belirlenirken Bim’in fiyat politikası da önemlidir.

Bim su fiyatı 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

Bim Su MarkalarıFiyatları
Bim 5LT Su Fiyatı (Sırma)10,00 TL
Bim Küçük Su Fiyatı (Mila 500 ML)4,25 TL
Bim 1.5 LT Su Fiyatı 2024 (Mila)7,75 TL
Bim 10 LT Su Fiyatı (Assu)17,50 TL
Bim’de 0.5 Su Fiyatı (Assu)2,00 TL
Bim Assu Fiyatları 12 x 250 ML12,50 TL
Bim 60’lı Bardak Su Fiyatları80,00 TL
Bim’de su ne kadar? Kaç TL?

Bim su fiyatı ne kadar sorusunun yanıtını bu tablodan öğrenebilir, güncel fiyatları takip edebilirsiniz. Fiyat detayları için ayrıca incelemeler yapalım.

İlginizi çekebilir: Migros Efes Bira Fiyatları

1- Bim 5 LT Su Fiyatları

Bim su fiyatları 2024 araştırması, en çok 5 litre seçenekleri için yapılıyor. Güncel olarak Bim 5 litre su fiyatı için Sırma markası yer almaktadır. Sırma markası, piyasa içerisinde en uygun fiyatı sağlıyor. Peki, 5 LT su Bim’de ne kadar? İşte detaylar…

 • Bim Sırma 5 Litre Su Fiyatları: 10 TL

2- Bim’de 0.5 Su Fiyatı

Bim küçük su fiyatları için 0,5’lik suları değerlendirmek gerekir. 500 ML’lik su fiyatları için Assu ve Mila markaları öne çıkmaktadır. Bim 0,5 LT su fiyatları şu şekildedir:

 • Assu 500 ML Su Fiyatı: 2 TL
 • Mila 0,5 Su Fiyatı: 4,25 TL

3- Bim 10 LT Su Fiyatı

Bim su fiyatı için daha uzun süreli kullanabileceğiniz bir çeşit arıyorsanız, 10 litrelik seçenekler uygun olacaktır. Güncel fiyatları sadece Assu markası özelinde yer almaktadır.

 • Bim 10 Litre Su Fiyatları (Assu): 17,50 TL

İlginizi çekebilir: Bim Sucuk Fiyatları

4- Bim 12’li Su Fiyatı

Bim Su Fiyatı Ne Kadar?
Bim Su Fiyatı Ne Kadar?

Bim su fiyatları 2024 listesi açısından 12’li sular da önemlidir. 250 ML’lik paketler halinde 12 adet bulunan kolide, aynı zamanda fiyat avantajı da bulunuyor. Peki, Bim 12’li su fiyatları ne kadar? İşte yanıtı:

 • Assu 12 x 250 ML Su Fiyatları: 12,50 TL

5- 60’lı Bardak Su Fiyatları Bim’de Ne Kadar?

Son olarak Bim 60’lı bardak su fiyatlarına değinelim. Bim’de 60’lı bardak sular için çeşitli markalar yer alabiliyor. Ancak bu markalar arasında fiyatlar genel olarak aynıdır.

 • Bim 60’lı Bardak Su Fiyatı: 80 TL

Öneri içerik: Bim Le Cola Fiyatları

Bim Su Fiyatı Güncel Mi?

Bim su fiyatları, Assu, Sırma, Mila ve diğer markalara göre paylaşıldı. İlgili fiyatlar, güncel olarak Bim mağazalarından alınmaktadır. “Fiyatı Ne Kadar” platformunda yer alan tüm fiyatlar gibi, burada geçerli olan Bim su fiyatı 2024 listesi de güncel bilgileri sunmaktadır.

Bim’de su fiyatları için Aktüel dönemlerini de dikkate almanız önerilir. Bim Aktüel sekmesinde güncel indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

SONUÇ

Bim'de Su Fiyatları
Bim’de Su Fiyatları

Bim 0.5, 1.5, 5, 10 Litre su fiyatlarını sizlerle paylaştık. Güncel fiyatlar, A-101 ve diğer marketler arasında en uygun seçenek konumundadır. Ancak Sırma, Assu ve Mila markalarını kalite yönünden de değerlendirmeniz uygun olacaktır. Bu nedenle Bim su fiyatı 2024 yılında en iyi fiyat garantisi vermektedir, fakat ürün kontrollerini yapmanız da önemlidir.

İlginizi çekebilir: Bim Sosis Fiyatı