Bim et fiyatları 2024 yılı için çokça araştırılıyor. Ucuz kıyma ve kuşbaşı eti arayışında olan binlerce kişi, Bim’de et fiyatlarını merak ediyor. Zamlı fiyat bilgilerini Emin et markası özelinde sizlere sunuyoruz.

Emin dana kıyma fiyatları, alternatif birçok süpermarkete göre çok daha uygundur. Özellikle hazır et ürünleri istiyorsanız Emin hazır döner fiyatlarını mutlaka incelemelisiniz. Bim et fiyatı, piyasa içerisinde en uygun seçenek olsa da kalite açısından şüpheleriniz olabilir. Bim’deki et ürünleri hakkında incelemelerde de bulunduk. O halde Bim kıyma fiyatı 2024 bilgileri ve daha fazlasını incelemeye başlayalım.

Bim’de Et Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Bim et ürünleri, 400 gramlık paketler dâhilinde Emin markasıyla yer almaktadır. Fiyatların uygun olması, vatandaşlar açısından önemli bir avantaj içermektedir. Ancak bu avantaj, Bim et kıyma fiyatları için söz konusu olabilse de diğer ürünler açısından da incelenmesi gerekir. 2023 yılında gelen zamlar sonrasında 2024’teki fiyatlar da merak ediliyor.

Bim et fiyatları, ucuz et arayışında olan binlerce kişinin merak ettiği konulardan birisidir. Salı ve Cuma günleri yayınlanan Bim Aktüel kampanyalarıyla birlikte et fiyatı daha da düşürülmektedir.

Önerilen içerik: Bim Dana Sosis Fiyatı

Bim Et Fiyatları 2024: GÜNCEL Emin Et Ürünleri…

Bim Et Fiyatı
Bim et fiyatı 2024 bilgilerini sizlere sunuyoruz! Emin et çeşitleri ve fiyatları…

Bim et ürünleri fiyatları, genel olarak kuzu ve dana olmak üzere iki farklı çeşit üzerinden belirlenmektedir. Buna göre kıyma, kuşbaşı, dana sote, dana tas kebap, köfte çeşitleri, satır köfte, hazır döner gibi pek çok farklı çeşit bulunuyor.

Bim et fiyatları 2024 yılında güncel olarak aşağıdaki gibidir:

ÜrünFiyat
Emin Daha Kıyma Fiyatları (400 GR)189 TL
Emin Dana Sote (400 GR)209 TL
Emin Kuşbaşı Et Fiyatı (400 GR)199 TL
Emin Dana Tas Kebap (400 GR)209 TL
Bim Izgara Köfte Fiyatı (400 GR)179 TL
Emin Dana Kuru Köfte (400 GR)179 TL
Emin İnegöl Köfte (400 GR)179 TL
Emin İlikli Kemik (500 GR)42,50 TL
Bim Et Döner Fiyatı (300 GR)139 TL
Emin Dana Kuzu Satır Köfte Fiyatı (400 GR)179 TL
Bim’de et fiyatları ne kadar oldu? Güncel bilgiler…

Güncel Bim et fiyatı 2024 bilgileri bu şekildedir. Geçtiğimiz yıla göre fiyatlarda ortalama olarak %40 oranında zam gelmesi söz konusudur. Her ne kadar fiyatlara zam gelse de, ürün bazlı olarak Bim Marketlerin fiyat avantajı halen devam etmektedir.

NOT: Bim kuzu kuşbaşı fiyatını merak eden okuyucularımız için ilgili markette kuşbaşı ürünlerinde kuzu eti seçeneği bulunmadığını bildirmek isteriz.

Önerilen içerik: Migros Viski Fiyatları

1- Bim Kıyma Fiyatları 2024

Bim’deki et ürünleri araştırıldığında en çok kıyma ürünü merak edilmektedir. Kıyma, et çeşitleri içerisinde en fazla tercih edilen tür olarak biliniyor. Bu nedenle Bim et fiyatları içerisinde de en çok kıyma fiyat listesi araştırılmaktadır.

Bim’deki kıyma ürünü, sadece Emin markasının 400 gramlık paketiyle raflardaki yerini alır. Kalite ve fiyat açısından uygun olan bu ürün, genellikle Aktüel kampanyalarıyla çok daha uygun fiyata gelebiliyor.

Bim kıyma fiyatları 2024 yılı itibariyle şu şekildedir:

 • Emin Dana Kıyma %20 Yağlı (400 GR): 189 TL
 • Bu veriye göre Bim 1 kg kıyma fiyatının da 472,50 TL’ye denk geldiğini söyleyebiliriz.

Bim et fiyatları listesinde kuşbaşı seçeneklerini inceliyoruz…

2- Bim Kuşbaşı Et Fiyatları 2024

Bim Kıyma Kuşbaşı Et Fiyatları
Bim’de kıyma ve kuşbaşı fiyatları, diğer birçok markete göre en uygun seçeneği oluşturmaktadır.

Kuşbaşı et çeşitlerinde de aynı şekilde Emin markasının varlığı söz konusudur. Geçtiğimiz yıla göre zamlanan fiyatlar, diğer marketlerle kıyaslandığında halen en uygun seçeneğin Bim’de olduğunu gösteriyor.

Bim kuşbaşı et fiyatları 2024 yılında şu şekildedir:

 • Emin Dana Kuşbaşı Et Fiyatları (400 GR): 199 TL
 • İlgili fiyat verilerine göre Bim et fiyatları 1 kg kuşbaşı için ortalama olarak 497,50 TL’ye denk geliyor.

İlginizi çekebilir: Bim’de Sucuk Fiyatları

3- Bim Et Döner Fiyatları 2024 (Emin Markası)

Bim et fiyatları 2024 listesi araştırılırken aynı zamanda hazır döner fiyatları da merak ediliyor. Bim’den hazır döner satın aldığınızda yine Emin markasını göreceksiniz. Emin markasının diğer ürünlere kıyasla önemli bir fiyat avantajı sunduğunu belirtmek gerekiyor.

Bim et döner fiyatları 2024 yılı için Emin markası özelinde şu şekildedir:

 • Emin Et Döner Fiyatı (300 GR): 139 TL
 • İlgili ürünün 1 kg fiyat karşılığı ise 463,33 TL’dir.

4- Emin Et Fiyatları [Diğer Çeşitler]

Bim et fiyatları için Emin markasının farklı birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler genellikle kebaplık ve sotelik et, köfte ve ilikli kemik şeklindedir. Emin et fiyatı diğer çeşitler için şu şekildedir:

 • Emin Dana Tas Kebap (400 GR): 209 TL
 • Emin İlikli Kemik (500 GR): 42,50 TL
 • Bim Köfte Çeşitleri (Emin): 179 TL
 • Emin Dana Sote (400 GR): 209 TL

Bim kırmızı et fiyatları 2024 yılında bu şekildeydi. Güncel gelişmelere göre fiyat değişiklikleri olması halinde içeriğimizi güncelleyeceğiz.

Bim Kırmızı Et Fiyatlarına Zam Mı Geldi?

Bim’de kırmızı et fiyatları, ucuz et arayışında olan birçok kişinin gündeminde. Özellikle Bim Aktüel dönemlerinde kırmızı et için bir indirimin olup olmadığı sıkça araştırılıyor. Güncel fiyatları sizlere sunduk. Peki, Bim et fiyatlarına zam mı geldi? İşte yanıtı:

 • Bim’de et fiyatlarına yaklaşık olarak %40oranında zam gelmiştir.
 • Geçtiğimiz yıl 125 TL olan köfte fiyatları 179 TL olmuştur.
 • Buradan hareketle ilgili oranda zam geldiğini söyleyebiliriz.  
 • Bim et döner fiyatlarında ise zam oranı %27’leri bulmuştur.

Bim Emin Et Markası Hakkında Bilgiler

Emin Et Markası Hakkında
Emin et markası, Bim adına üretim yapan, Namet bünyesinde üretim gerçekleştiren bir et markasıdır.

Bim’in et markası Emin için ek bilgiler sunalım. Bim’de et ürünleri Emin markasıyla dolaplardaki yerini almaktadır. Bu nedenle Bim et fiyatları için ilgili markanın önemi büyüktür.

Emin markası, Namet bünyesinde üretim gerçekleştirilen, Bim için üretim yapıldığından dolayı herhangi bir reklamının yapılmadığı, kaliteli ve uygun fiyatlı et üreten bir alt markadır. Üretim Birleşik Mağazalar A.Ş. için yapıldığından dolayı sadece Bim mağazalarında bu ürünleri bulabiliyorsunuz.

Bim et fiyatları 2024 yılında da Emin markası bünyesinde yansıtılmaktadır. İlgili marka hakkında çokça araştırılmalar yapılmaktadır. Örneğin birçok kişi Bim kuşbaşı et yorumları şeklinde araştırmalar yapabiliyor. Bim’deki et ürünleri, uygun fiyatlı olmasına karşın, kalitesiyle de adından söz ettiriyor. Ancak yorumlar içerisinde olumsuz deneyim yaşayan kişilerin de görüşleri olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili içerik: Bim Kola Fiyatı

Bim’deki Et Ürünleri Nasıl?

Bim et çeşitleri, genel olarak uygun fiyatlı olmasıyla ön plana çıkarken, kalite olarak ayrıca incelenmesi gerekiyor. Bim’deki et ürünlerinin tamamının helal kesim olduğunu ve TSE standartlarıyla üretildiğini söyleyebilir. Özellikle kıyma ve kuşbaşı fiyatı, kalitesine göre çok daha uygundur diyebiliriz.

Ancak bununla birlikte Bim’deki et ürünleri için olumsuz yorumlar da söz konusu olabilmektedir. Özellikle son kullanım tarihinden kaynaklanan bazı problemler nedeniyle kişiler şikayet konuları açmıştır. Bu nedenle Bim et fiyatlarını araştırırken aynı zamanda mağazalara fiziki olarak giderek kalite kontrolünü yapmanız önemlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bim Et Ürünleri Fiyatları
Bim et ürünleri fiyatları, günümüzde en avantajlı seçeneği oluşturur. Ancak kalite yönünden inceleme yapmanız da önemlidir.

Bim et fiyatları ile ilgili olarak sıkça sorulan sorular şu şekildedir:

Bim’de et var mı?

Bim mağazalarının tamamında balık, tavuk ve dana eti bulunmaktadır. Bu nedenle kırmızı et arayışınız için Bim’e gidebilirsiniz.

Bim dana eti fiyatı ne kadar?

Bim dana eti fiyatları, 179 TL ile 209 TL arasında değişmektedir. Fiyatlar, 400 GR paketler için geçerlidir.